Samsung Gear S2 Artık Türkiye’de

Samsung Electronics tarafından tasarım ve döndürülebilir stili ile yeni akıllı saati Samsung Gear S2 Türkiye'deki kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yeni tasarımda bezel halkası ve döndürülebilir dairesel tasarımı dikkatleri üzerine çekiyor.

samsung-gear-s2-pchocasi

İNCE, ŞIK VE FONKSİYONEL

Samsung Gear S2'de bileğinizi kavrayan ince ve şık tasarım bir araya getirilirken, fonksiyon ve stiller de unutulmamış. Paslanmaz çelik gövdesi, döndürülebilir bezel halkası, ilk defa yerleştirilen ve saatin yan panelinde bulunan "Anasayfa" ve "Geri" tuşları entegrasyonlu bir şekilde kullanıcılara duyuruldu.

Açıkçası Gear S2'yi elinize aldığınızda sanki bir akıllı telefon kullanıyor hissiyatına kapılıyorsunuz. Özellikle E-posta erişimi, mesajlaşma ve akıllı saati kişiselleştirme seçenekleri çok iyi çalışıyor.

samsung-gear-s2

Samsung Gear S2 Teknik Özellikler

* Ekran: Super AMOLED Gorilla Glass 3

* Boyut: 1.2 inç

* Android: Tüm Android 4.4 ve üzeri cihazlar ile uyumlu

* Hafıza: 4 GB

* İşlemci: Exynos 3250

* RAM: 512 MB

* Türkiye Fiyatı: Gear S2 Classic 999 TL, Gear S2 ise 899 TL

samsung-gear-s2-fiyat

ANDROID UYUMU VE PERFORMANSI

Samsung Türkiye'den bu iki yeni akıllı saati incelemek üzere talep ettik. Açıkçası resmi olarak yayınlanan teknik özelliklere baktığımızda neredeyse bir akıllı telefonun teknik özelliklerini taşıyabilecek düzeye getirilmiş diyebilirim.

Ayrıca içerisinde yer alan kalp atış kontrolü, günlük aktiviteleri otomatik algılayan S-Health uygulamaları ve Nike + Running App otomatik yüklü geliyor.

Kendinize göre kişiselleştirebildiğiniz Samsung Gear S2'nin iki farklı modeli bulunuyor. Gear S2 Classic 999 TL'den ve Gear S2 ise 899 TL'den Türkiye satış fiyatı olarak raflarda yerini almaya başladı.

samsung-gear-s2-teknik-ozellikler

GPS VE NFC TEKNOLOJİLERİ ENTEGRELİ

Samsung Gear S2 modelinde alışverişlerde kullanılabilen ve dokunmatik telefonlar ile eşleşmesini sağlayan NFC teknolojisi yer alırken, GPS'de dahil edilmiş.  Ürünün kutusunun içerisinden çıkan kablosuz şarj standı ile de maksimum 1 saat içerisinde şarj edilebiliyor.

Samsung'un yeni göz bebekleri Gear S2 ve Gear S2 Classic cihazları tarafımıza ulaştıktan sonra videolu ve geniş anlatımlı olarak yayınlayacağız.

İlgili Etiketler