PC HocasıİnternetSamsung, Hava Durumu Uygulamasında Gösterdiği Reklamları Kaldırma Kararı Aldı!

Samsung, Hava Durumu Uygulamasında Gösterdiği Reklamları Kaldırma Kararı Aldı!

   

Geride bıraktığımız haftalarda, Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung’un stok uygulamalarındaki reklamlar konusunda tüketicilerin isyan baskıları reklamları kaldırma konusunda söz vermesine sebep olmuştu. Samsung bu sözü verdikten sonra, reklamların bir sonraki OneUI güncellemesi beraberinde kaldırılacağına inanılıyordu ancak bugün Twitter kullanıcılarının belirttiklerine göre şirket bugün itibariyle bu reklamları kaldırmış.

Mobil İletişim Bölümü Yöneticisi TM Roh, daha öncesinde şu sözleri paylaşmıştı:

“Entegre Galaxy ekosistem deneyimini güçlendirmek için oyunlar ve medya gibi içerik ve reklam hizmetleri alanlarında yeni büyüme fırsatları arıyoruz. Tüketici deneyimini buna dayalı olarak yenilemek en önemli misyonumuzdur.”

Her ne kadar Hava durumu uygulaması üzerinden reklamlar kaldırılsa da, şirkete ait diğer uygulamalar olan Samsung Pay ve Samsung Themes gibi uygulamalarla hala reklam gösterilmeye devam ediyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-hava-durumu-uygulamasinda-gosterdigi-reklamlari-kaldirma-karari-aldi-117039/ linkinden 08.08.2022 21:08:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video