PC HocasıTeknolojiSamsung Unpacked Part 2 için Tarih Belli Oldu!

Samsung Unpacked Part 2 için Tarih Belli Oldu!

 

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung, bu yıl için bir başka Unpacked etkinliği daha gerçekleştireceğini duyurdu. Unpacked Part 2 etkinliği 20 Ekim’de Doğu Pasifik Saati ile 10:00’da gerçekleştirilecek. Etkinlik ile ilgili paylaşılan teaser videosunda sadece “Samsung’un teknoloji aracılığıyla kendini ifade etmek için nasıl yeni deneyimler açtığını görün” yazıyor.

Samsung hemen hemen her sene yeni teknolojilerini tanıttığı Unpacked isimli bir etkinlik düzenliyor ve bunların ilki genellikle yeni ana akım ürünlerine ev sahipliği yaparken bir diğer ikincisi ise yazılım tarafı ve orta segment ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Şirketin Unpacked Part 2 lansmanında aşağıdaki başlıklara değinmesini bekliyoruz.

  • Android 12 işletim sistemi tabanlı OneUI 4 kullanıcı arayüzü
  • Bütçe dostu akıllı telefon modeli Galaxy S21 FE
  • SmartThings Nesne Takip Cihazı

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-unpacked-part-2-icin-tarih-belli-oldu-119186/ linkinden 28.10.2021 17:10:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad