PC HocasıTeknolojiSony, Yeni Ürünlerini 26 Ekim’de Tanıtacak!

Sony, Yeni Ürünlerini 26 Ekim’de Tanıtacak!

 

Tokyo merkezli teknoloji üreticilerinden Sony’nin mobil departmanı, Ağustos ayının sonlarında Xperia 1 III’ü piyasaya sürdükten sonra herhangi bir akıllı telefon tanıtmamıştı. Xperia 5 III’ü mağazalarda satışa sunduktan sonra Japonya’da sessiz sedasız Xperia 10 III Lite modelini tanıttı.

Bugün internete düşen bir afişte Xperia ürün lansmanı ile ilgili detaylar elde ettik. Sony bundan yaklaşık iki hafta sonra 26 Ekim’de yeni ürünlerini tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek ve Xperia markasına sahip yeni Sony ürünleri ile tanışıyor olacağız.

Lansmanda görmeyi beklediğimiz Mark IV telefonları için zaman henüz çok erken, Qualcomm henüz yeni Snapdragon yonga setini bile açıklamadı. Artı, Mark III serisi daha yeni piyasaya çıktı. Bu yüzden bir çok analist bu etkinlikte orta segment cihazların tanıtılacağını iddia ediyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/sony-yeni-urunlerini-26-ekimde-tanitacak-119141/ linkinden 28.10.2021 17:10:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad