reklam
PC HocasıHaberlerSamsung’dan Galaxy Buds+ Hamlesi!

Samsung’dan Galaxy Buds+ Hamlesi!

Samsung’un Galaxy S10 ailesi birlikte tanıttığı Galaxy Buds, çıktığı dönem de ses performansı konusunda oldukça beğenilmişti. İddialara göre Galaxy S11 lansmanında da Galaxy Buds’ın yeni sürümü tanıtılacak.

Son zamanlarda Huawei ve Apple tarafından karşımıza çıkan ve oldukça beğenilen aktif gürültü engelleyicisinin Galaxy Buds’ın yeni sürümünde de olması bekleniyor. Kullanıcıların son zamanlarda ki taleplerinden dolayı kablosuz kulaklıklara daha fazla önem vermeye başlayan şirketler  yarışı oldukça kızıştırdı.

4 FARKLI RENK!

Rakiplerinden geride kalmak istemeyen Samsung, bu doğrultu da geliştirmelere devam ediyor. Galaxy Buds‘ın renk seçeneklerini de arttırmayı planlayan Samsung, en az dört renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Astralis, ESL Pro League 12. Sezon Avrupa Şampiyonu Oldu

Önceki modele göre tasarım konusunda çok ciddi farkların bulunmayacağı iddia edilirken, Galaxy Buds+’ın şarj performansının artması bekleniyor. UNPACKED 2020‘de Galaxy S11 ailesi ile duyurulacağı belirtilen kablosuz kulaklığın yeni detayları ortaya çıkınca sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz