PC HocasıCep TelefonuSamsung’un Yeni Amiral Gemileri 65W Şarj Desteği ile Gelebilir

Samsung’un Yeni Amiral Gemileri 65W Şarj Desteği ile Gelebilir

 

Samsung kullanıcıları, diğer Asya merkezli teknoloji devleriyle kıyaslandığında halen daha hızlı şarj sektörüne giriş yapmadığı için şirketten şikayetçiler. Şimdiye kadar Samsung, 2021 yılında 25W’tan fazla şarja sahip herhangi bir telefon çıkarmadı ve önümüzdeki ay gelecek olan Galaxy Z Fold serisinde kullanılması beklenilmiyor.

Ancak internete sızan son söylentilere göre Samsung, önümüzdeki yıl Galaxy S22 serisine nihayet 65W hızlı şarj desteği getirmeyi planlıyor.

Bu günlerde Apple’ın öncülüğünü yaptığı trend devam ettiği için, yeni şarj cihazının kutuya dahil edilmesi beklenmiyor ancak tüm Galaxy S22 modellerinin (en ucuzdan en pahalıya) 65W hızlı şarj teknolojisini desteklemesi bekleniyor. Her zaman olduğu gibi, S22 serisinin gelecek sene Ocak ayında duyurulmasını bekliyoruz, ancak her zaman olduğu gibi, akıllı telefonun tüm özelliklerinin lansmandan önce sızması muhtemel.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsungun-yeni-amiral-gemileri-65w-sarj-destegi-ile-gelebilir-116149/ linkinden 20.09.2021 15:09:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad