PC HocasıOyunSamurai Jack: Battle Through Time, çıkışını dün itibarıyla gerçekleştirdi!

Samurai Jack: Battle Through Time, çıkışını dün itibarıyla gerçekleştirdi!

 

21 Ağustos yani dün itibarıyla çıkış yapan Samurai Jack: Battle Through Time, oyunun çıkış yapacağı bütün platformlarda yerini aldı. Şimdiden olumlu inceleme notlarına tabi tutulan oyuna gelin yakından bakalım.

Oyunun fiyatı 61 TL!

Pek çoğumuzun çocukluk dizisi olan Samurai Jack, karşımıza böyle bir oyunla çıktığı için heyecanlanmadık değil. Fiyatının da uygun olması nedeniyle oyunun satın alınabilirliği bir hayli iyi durumda. Oyunu oynayabilmek için minimum olarak ortalama bir seviyede bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Samurai Jack: Battle Through Time minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
  • İşlemci: Üçüncü Nesil Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti veya AMD Radeon HD 7750
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Türkçe arayüz ve altyazı desteğinin bulunmadığı oyunda sadece tek oyunculu mod bulunmakta. Aksiyon ve macera türlerinin harmanlanması sonucunda ortaya çıkan Samurai Jack: Battle Through Time, ilerleyen zamanlarda ne gibi yorumlara tabi tutulacak göreceğiz.

Oyunun geliştiriciliğini Soleil Game Studios yaparken yayıncılığını ise Adult Swim Games yapmakta. Oyunu satın alanlar varsa şayet oyun hakkındaki görüşlerini yorumlarda belirtebilirlerse çok seviniriz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samurai-jack-battle-through-time-cikisini-dun-itibariyla-gerceklestirdi-89021/ linkinden 30.07.2021 16:07:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement