PC HocasıOyunShin Megami Tensei V Oynanış Videosu Yayınlandı

Shin Megami Tensei V Oynanış Videosu Yayınlandı

 

Geliştirici Atlus, Shin Megami Tensei V için yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Oyun, Switch için 11 Kasım’da Japonya’da ve 12 Kasım’da dünya çapında çıkış yapacak.

Shin Megami Tensei V Daily Devil serisindeki en yeni videosu , Angel’ın yeni bir enkarnasyonunu tanıttı. Bu, genel olarak dördüncü video ve İlahi ırktan bir iblis üzerindeki ilk spot ışığı. Geliştirici, oyunun 12 Kasım 2021’de piyasaya sürülmesinden önce mitolojik yaratıklar listesine hayranlarını tanıtan videolar yüklüyor.

Angel, neredeyse her Shin Megami Tensei oyununda ortaya çıkan İlahi ırkta temel bir iblistir. Bu, Persona serisi gibi yan ürünlerini bile içeriyor.

Shin Megami Tensei V Tokyo’da geçiyor ve kahramanın bir cinayet mahallinin olağan rotalarını kapatması nedeniyle eve yaptığı yürüyüş sırasında yoldan sapmasıyla başlıyor. Yol boyunca bilinçlerini kaybederler ve şehrin kıyamet sonrası bir versiyonunda uyanırlar. Daha sonra gizemli bir kadın kahraman tarafından iblisler tarafından yutulmaktan kurtarılırlar. İkisi, cevaplar aramak için bu yeni dünyayı keşfetmek için ne insan ne de iblis olan bir Nahobino oluşturmak üzere birleşirler.

Oynanış videosu

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/shin-megami-tensei-v-oynanis-videosu-yayinlandi-114686/ linkinden 23.07.2021 17:07:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video