PC HocasıCep TelefonuSiyah Renkli Nothing phone (1) Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Siyah Renkli Nothing phone (1) Görüntüleri Ortaya Çıktı!

   

Uzun süredir piyasaya çıkmasını beklediğimiz Nothing Phone (1), aylarca süren heyecan ve sızdırmalardan sonra neredeyse satışa çıktı. Şimdiye kadar akıllı telefonun yalnızca beyaz rengini gördük fakat WinFuture ekibi, siyah renk seçeneği de dahil olmak üzere cihaz için bir dizi yeni resim paylaştı. Beyaz renkli modelde olduğu gibi siyah renkli modelde de sırtında 900’den fazla küçük LED ışıktan oluşan Glyph arayüzü bulunur.

Hatırlamayanlar için; Nothing Phone (1) piyasaya sürülmüş fakat yalnızca 100 adet stok sınırıyla açık arttırma usülü ile satışa sunulmuştu.

İşte Siyah Renkli Nothing phone (1)

Görsellere baktığımız zaman arka taraftaki beyaz LED ışığa sahip Glyph desen, siyah renkli modelde daha da etkileyici duruyor. Ayrıca çerçeveler diğer modele göre daha koyu bir tona sahip ve yandan bakıldığı zaman iPhone 12/13 Pro modelini anımsatıyor. Sizler birer tüketici olarak Nothing Phone (1) hakkında neler düşünüyorsunuz, böyle bir akıllı telefonu alır mıydınız? Yorumlarda buluşalım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/siyah-renkli-nothing-phone-1-goruntuleri-ortaya-cikti-129325/ linkinden 12.08.2022 14:08:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video