PC HocasıSosyal MedyaSnapchat Plus Tanıtıldı!

Snapchat Plus Tanıtıldı!

   

Sosyal medya platformlarından Snapchat, ücretli üyelik seçeneği akımına nihayet katıldı Snapchat+ üyeliğini tanıttı. Aylık 3,99 Amerikan Doları fiyat etiketine sahip üyelik ile hikayelerinizi kimlerin tekrar oynatabileceğini ayarlayabiliyor, uygulama simgesini değiştirebiliyor ve aboneliğe özel diğer özelliklere erişim sağlayabiliyorsunuz.

Şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri bölgesinde kullanıma sunulacak olan Snapchat+ üyeliğinin önümüzdeki aylarda diğer ülkelerde kullanıma sunulması bekleniyorken bir arkadaşınızı BFF olarak sabitleyebiliyorsunuz.

Bu üyeliğe sahip kullanıcılar test sürecinde olan özelliklere erkenden erişim sağlayabilecek fakat ücret ödemelerine rağmen platform içerisindeki reklamları görmeye devam edecekler. Şu anda sınırlı ve az özellikler sunan Snapchat Plus’ın ilerleyen zamanlarda daha önemli özellikler sunması bekleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/snapchat-plus-tanitildi-129366/ linkinden 12.08.2022 15:08:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video