PC HocasıMobilMobil OyunSnapdragon Pro Series Mobil Espor Turnuvası Başlıyor!

Snapdragon Pro Series Mobil Espor Turnuvası Başlıyor!

   

Çip üreticilerinden Qualcomm ve ESL Gaming, Snapdragon Pro Series’i başlatmak için ortaklık kurduklarını duyurdular. 2 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip seri, önümüzdeki ay dünyanın çeşitli bölgelerinden rekabet edebileceğiniz çeşitli mobil oyunlarla başlıyor olacak.

Pro Series’in üç seviyesi bulunuyor; Açık, Meydan Okuma ve Ustalar. Snapdragon Mobile Open’a 16 yaşında ve 16 yaşından büyük herkes katılım gösterebilir. Katılmak için SnapdragonProSeries.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Open Series’te ki ilk turnuva 12 Nisan’da başlayacak.

Turnuvada hangi oyunlar var?

Her bir maçı kazanan oyuncular, Haziran ayında Snapdragon Mobil Yarışması turuna ilerleyecek ve kazananlar Mart 2023 tarihinde Snapdragon Mobil Ustaları’na gidecek. Qualcomm ve ESL, yarışma finallerini tüm oyuncuların önünde düzenlemeyi planlıyor fakat Twitch ve YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

ESL Gaming Mobil Genel Müdürü Kevin Rosenblatt, konu hakkında “Snapdragon Pro Serisi, birden fazla bölgede, her seviyedeki oyunculara şampiyon olma ve 2 milyon dolardan fazla para ödülü için rekabet etme şansı veriyor” dedi.

Qualcomm ve ESL, bir sonraki Snapdragon Pro Serisinin oyunlarını açıkladı. İşte bunlar: Brawl Stars, Clash of Clans, Free Frie, League of Legends: Wild Rift, PUBG Mobile, Clash Royale, Asphalt 9: Legends ve Legends of Runeterra.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/snapdragon-pro-series-mobil-espor-turnuvasi-basliyor-125793/ linkinden 27.05.2022 18:05:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial