PC HocasıOyunSolar Ash için Yeni Oynanış Videosu Geldi

Solar Ash için Yeni Oynanış Videosu Geldi

 

Summer Games Fest etkinliği kapsamında Annapurna Interactive ve Heart Machine, Solar Ash için yeni oynanış videosu yayınladı.

Solar Ash‘in bu yıl içinde PC, PS4 ve PS5 için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Heart Machine, Hyper Light Drifter ve Annapurna Interactive geliştiricileri, Solar Ash için oyuncuların dünyayı nasıl dolaşacaklarını gösteren yeni bir oynanış klibi yayınladı. Bu klipte ana karakter, bir kristalin onu aydınlatmak için çarptığı bir platforma doğru bir yüzey boyunca ilerler.

Bu ışık, uçan dev bir yaratık olan düşmanı çeker ve yaklaştığında karakter, yaratığa bağlanmak için bir kıskaç kullanır. Karakter kuş üzerinde olduğunda, farklı direklere saldırarak üzerinde süzülürler ve bu da hasara neden olur.

Ana gezegenini kurtarmaya çalışmak için anomaliye giren bir Void Runner olan Ray olarak oynayacaksınız.

Oyun tanıtım yazısı

Solar Ash, yönetmen Alx Preston ve 2016’nın ödüllü oyunu Hyper Light Drifter yaratıcılarının stüdyosu Heart Machine’in yaptığı ikinci oyundur.

Oyuncular karşılarında çok yüksek hızlı yolculuklarla, sevimli karakterlerle ve muazzam düşman kapışmalarıyla dolu gerçeküstü, capcanlı ve son derece stilize bir dünya bulacaklar. Void sizi çağırıyor…

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/solar-ash-icin-yeni-oynanis-videosu-geldi-114373/ linkinden 24.07.2021 00:07:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video