The Day Before

Sonunda The Day Before için Çıkış Tarihi Açıklandı

  Google News

The Day Before için sonunda iyi haber geldi. Oyun için çıkış tarihi açıklandı. Üstelik duyuru sırasında yapım için hazırlanmış olan yeni bir videoda paylaşıldı. Eğer son verilen bilgiler doğruysa oyun 7 Aralık tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

The Day Before, Aralık Ayında Geliyor

Çıkış tarihinden önce yapım için süreci bir ele almak gerekiyor. The Day Before, ilk olarak 2021 yılının Haziran ayında satışa çıkması için planlanmıştı. Fakat oyun kısa vadede hazırlanamadı ve Unreal Engine 5 oyun motoruyla yeniden tasarlanmaya başladı. Bu nedenle oyunun 2023 Mart ayına ertelendiği de duyurulmuştu.

Yeni oyun motoruyla beraber iddialı bir yapımın sunulmasını beklerken, bir erteleme haberiyle daha karşılaşmıştık. Bu kez oyunun 10 Kasım tarihine ertelendiği duyurulmuştu.

The Day Before

Fakat tam da bu süreçte bir anda yapım ortadan kayboldu. Bir kez daha erteleme alan The Day Before için Kasım ayında çıkış yapılmayacağını anladık.

Bugün verilen bilgiye bakacak olursak oyunun çıkışı 7 Aralık tarihini bulacak. Bu kez geliştirici firma Fntastic, oyunun bir kez daha ertelenmeyeceği konusunda da takipçilerine söz verdi desek yeridir.

Oyun için süreç hemen tamamlanmayacak. Steam üzerinden yayınlanacak olan oyun bu süreçte erken erişim aşamasında kalacak. 7 Aralık sonrasında da oyunun tam sürümüne erişemeyeceğiz. Artık erken erişim sürecinin ne zaman tamamlanacağı ise net değil. Muhtemelen oyun çıktıktan sonra hataların ve güncellemelerin durumuna bakılacak. Sonrasında The Day Before tam sürüm çıkış tarihi belli olacak.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video