Star Wars Jedi Survivor

Star Wars Jedi Survivor için Yeni Fragman Geldi

  Google News

Star Wars evrenine geri dönüş yapmamızı sağlayacak Jedi Survivor, adım adım yaklaşıyor. Aslında çok daha erken görmeyi beklediğimiz yapım, geçtiğimiz günlerde erteleme alınca süreç Nisan sonuna kadar uzamıştı. EA Games bu sürede oyuncuların yeni yapıma olan ilgisinin düşmesini istemiyor olacak ki Star Wars Jedi Survivor için paylaşımlar da peşi sıra gelmeye başladı.

En son oyun içinden de sahnelerin yer aldığı yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanın önemi büyük zira yeni fragman oyunun iddiasını da gösteriyor.

Star Wars Jedi Survivor Çok Yakında Geliyor

Fragmana geçmeden önce oyunun hikayesini de bir hatırlayalım istiyorum. Yapım yine Cal Kestis’in hikayesini konu edinecek. Bu kez bir önceki oyun olan Star Wars Jedi Fallen Order yapımından 5 yıl sonraya gideceğiz.

Oyunda imparatorluğa karşı mücadele de devam edecek. Cal, son Jedi şövalyelerinden biri olarak yeniden yükselmeye ve imparatorluğu alt etmeye çalışacak.

Star Wars Jedi Survivor

Açıkçası oyunun hikayesi tanıdık ve karakterler de zaten beklendik karakter. Star Wars Jedi Survivor fragmanına gelecek olursak, yine iddialı grafikler ve bolca aksiyon ile karşılaşacağımızı görüyoruz. EA ve Respawn, oyuna biraz daha fazla aksiyon kazandırmış ve hikayeyi biraz daha gerçekçi bir atmosferde incelemiş gibi gözüküyor.

Bunun dışında genel oyun yapısı ve oynanış dinamikleri de bir önceki yapıma büyük ölçüde benzeyecek diyebiliriz. Yapımın nasıl bir değerlendirme alacağını görmek için çok bir zaman kalmadı. 28 Nisan 2023 itibariyle oyun çıkış yapmış olacak.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video