PC HocasıSosyal MedyaTelegram Desktop Yeni Özellikler ile Güncellendi!

Telegram Desktop Yeni Özellikler ile Güncellendi!

   

Popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından Telegram, geçtiğimiz günlerde yaptığı duyurunun ardından Windows 10 ve Windows 11 için Telegram Masaüstü uygulamasını güncelleyerek yazılımı 3.4.2 sürümüne yükseltti. Güncelleme ile birlikte Tepkiler, Spoiler ve yeni emojiler başta olmak üzere bir dizi yeni değişiklikler kullanıcılara sunuldu.

Telegram Desktop için gelen yeni özellikler:

  • Tepkiler: Artık Telegram’daki mesajlaşlaşmalarınıza, Instagram’daki gibi emojiler ile tepki vermeniz mümkün. Bir mesaja tepki bırakabilmek için imlecinizi tepki bırakmak istediğiniz mesajın üzerine getirmeniz yeterli olacaktır. Grup ve Kanal yöneticileri sohbetlerinde Yönet > Tepkiler menüsü aracılığı ile özelliği etkinleştirip devre dışı bırakabilir.
  • Spoiler: Telegram, Spoiler olarak gizlenebilecek metinler göndermenize olanak tanıyor. Herhangi bir mesajın bir kısmını veya tamamını gizlemek için yazarken metni seçin ve içerik menüsünden Biçimlendirme > Spoiler seçeneğine seçin, Gizlenen metni ortaya çıkarabilmek sohbet içerisindeki spoiler animasyonuna tıklamanız yeterli. Spoiler biçimlendirmesi, sohbetteki ve ayrıca sohbet listesindeki veya bildirimlerdeki metni gizler.
  • Yeni Animasyonlu Emojiler: Birebir yapılan sohbetlerde farkı emojiler için etkileşimli emoji sürümleri sunuldu

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/telegram-desktop-yeni-ozellikler-ile-guncellendi-121880/ linkinden 28.01.2022 22:01:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner