PC HocasıOyunThe Amazing American Circus Xbox Series, Xbox One, PS5, PS4, Switch ve PC için Tanıtıldı

The Amazing American Circus Xbox Series, Xbox One, PS5, PS4, Switch ve PC için Tanıtıldı

 

Gerçek bir sirk efsanesi olmak için rütbeleri yükselttiğinizde kendi seviyenizi koruyabileceğinizi düşünün.

The Amazing American Circus bugün Xbox One, Xbox Series X | S, PS5, PS4, Switch ve PC için duyuruldu.

2021’de yayınlanacak olan The Amazing American Circus, Crossroads Inn gibi Klabater ekibi ve Juggler Games’in yaratıcı beyinleri aracılığıyla ortaya çıkıyor. Aynı zamanda, kendi gezgin sirkinizi yaratmaya devam ederken bir kart oyununun benzersiz bir karışımını, iş adamı unsurlarını ve bir macera unvanını bir araya getirerek çok şey vaat ediyor.

Güçlü bir kart destesi toplayarak. Fantastik bir sanatçı ve icracı grubunu bir araya getirerek ve 19. yüzyılda Amerika Birleşik Devletleri’ni dolaşarak, efsanevi P.T.’ye meydan okumayı kendi içinde bulabilme umuduyla yapacaksınız. Barnum ve girişiminizi Amerika’nın en inanılmaz şovu yapın.

Captain Tsubasa:Rise of New Champions'un çıkış tarihi açıklandı

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Klabater ve Juggler Games’in amacı, The Amazing American Circus‘un Amerikan tarihindeki en ikonik eğlencenin hikayesini anlatmasını sağlamaktır. Yaldızlı Çağ’da geçen Devletler, ciddi sosyal sorunların olduğu ve demiryolları ve sanayileşmenin ön plana çıktığı hızlı ekonomik büyümenin olduğu çalkantılı bir yerdir.

Doğu Kıyısı’nda modern bir metropol yükselirken batıda kovboylar ve hırsız baronlar ve çiftçiler yeni Amerikan rüyasının bir parçası için savaşır. Şimdi yepyeni bir çağ yaklaşıyor ve gezici bir sirk için doğru an olabilir.

Fragman video

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement