The Eternal Cylinder Erteleme Alan Oyunlardan Oldu

  Google News

Yayıncı Good Shepherd Entertainment ve geliştirici ACE Team, The Eternal Cylinder için bir erteleme duyurdu.

Oyun 2021 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store aracılığıyla) çıkacak.

Bilim kurgu, açık dünya hayatta kalma ve macera oyunu, 2020 yılında çıkması planlanıyordu. Ancak bir erteleme alarak artık önümüzdeki yıl yani 2021 yılında çıkış yapacak. Ne yazık ki şu an net bir tarih bulunmuyor.

ACE Ekibi, oyuncu deneyimine odaklanabilmek ve keşfedebileceğiniz yabancı dünyayı daha da iyileştirebilmek için gecikmenin gerekli olduğunu belirtti. 2021’in başlarında bir süre için kapalı bir beta planlanması planlanıyor.

Kapalı betaya katılmak için buraya tıklayarak web sitesi üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Oyun tanıtım yazısı

The Eternal Cylinder’da oyuncular, Trebhum denilen sevimli yaratıklardan oluşan bir sürüyü kontrol eder ve egzotik yaşam formlarıyla, gerçek üstü ortamlarla ve yoluna çıkan her şeyi ezip geçen antik kökenli dev bir yuvarlanan yapı olan Cylinder’ın bitmeyen tehdidiyle dolu tuhaf bir uzaylı dünyasını keşfetmeleri gerekir. Bu eşsiz ekosistem; benzersiz hayvan yapay zekası ve gerçek zamanlı dünya yıkımının yanı sıra, beklenmedik şekilde ilerleyen bir oyun deneyimi yaratarak her oynanışın birbirinden farklı olmasını sağlayan organik keşif ve bulmaca tasarımlarının bulunduğu, yöntemsel olarak oluşturulmuş devasa bir kara parçasıdır.

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video