The Last of Us Part 1

The Last of Us Part 1 PC Bugün Çıkış Yapıyor

  Google News

PlayStation imzalı bir oyun daha PC için geri sayıma başladı. Bu kez PC oyuncuların karşısına çıkacak olan yapım, iddialı oyunlardan biri olan The Last of Us Part 1 olacak. Yakın zamanda dizisinin de çekildiğini gördüğümüz oyun, saatler sonra PC kullanıcılarıyla buluşmuş olacak.

Hem Steam hem de Epic Games üzerinden yayınlanmaya sunulacak olan oyunun, fiyatından ve diğer detaylarından söz edelim. Oyunu bekleyenler için bir de haberimiz var.

The Last of Us Part 1 Fiyatı ve Diğer Detaylar

Steam üzerinden değerlendirme yaptığımız zaman oyunun standart sürüm fiyatının 599 TL olduğunu görüyoruz. Bunun yanında bir de genişletme paketiyle beraber sunulan yapım var. Dijital Deluxe sürümü olarak sunulan bu sürümde tahmin edebileceğiniz gibi fiyat yükseliyor. Deluxe sürümünü satın almak için 699 TL gibi bir ödeme yapmanız gerekiyor.

The Last of Us Part 1

Gelelim oyunun ne zaman çıkacağı kısmına. TSi ile yapımın 17:00’da erişime açılması bekleniyor. Şu an için kullanıcıların ön yükleme yapmalarına da izin verilmiş durumda. Zira oyunun boyutu bir hayli yüksek.

The Last of Us Part 1

75 – 80 GB seviyelerinde bir indirimden söz ediyoruz. Yapım için önerilen depolama alanı da 100 GB seviyelerinde. Yapımın Steam sayfasını da hemen şuraya ekleyelim. Bakalım oyuncular bu kez PC uyarlamasını sevecek mi?

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video