reklam
Ana SayfaOyunTHQ Nordic, yeniden düzenlenen oyununun çıkış tarihini duyurdu!

THQ Nordic, yeniden düzenlenen oyununun çıkış tarihini duyurdu!

7 Şubat 2012 tarihinde piyasaya sürülen Kingdoms Of Amalur: Reckoning oyununun yeniden düzenlenmiş versiyonu yani remastered versiyonu olan Kingdoms Of Amalur: Re-Reckoning iki ay sonra çıkış yapacak.

Oyun, 8 Eylül tarihinde çıkış yapacak!

Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarında yerini alacak olan oyun, THQ Nordic‘in yaptığı açıklama doğrultusunda oyun çıkış yaptıktan sonra 2021 yılında oyun için bir genişleme paketi çıkaracakları belli oldu.

İlerleyen günlerde oyun hakkında daha fazla bilgi geleceği de ayrıca duyuruldu. Bilenleriniz vardır elbet genelde remastered oyunlar çok fazla eklentiyle gelmez lakin bu oyun için aynı şey geçerli olmayacak gibi gözüküyor.

League of Legends 2019 Worlds Şampiyonu Belli Oldu!

Zamanında bu oyunları oynayanlar gerçekten büyük keyif aldıklarını belirtiyor ve oyunun remastered sürümü ile oyunun bir hatta iki seviye öteye taşınabileceğini düşünüyorlar.

Tüm bunlara ek olarak oyunu oynayabilmeniz için çok iyi bir bilgisayara sahip olmanıza gerek yok. Minimum Windows 7 işletim sistemine, Intel’in veya AMD’nin çift çekirdekli bir işlemcisine, 4 GB RAM, DirectX 10 seviyesinde olan 1 GB VRAM’e sahip ekran kartına ve 40 GB’lık depolamaya sahip bir bilgisayarınızın olması yeterli.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – Announcement Trailer

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement