PC HocasıMobilThrough the Darkest of Times Android ve iOS için çıktı

Through the Darkest of Times Android ve iOS için çıktı

 

Through the Darkest of Times, dönemin kasvetli havasını ve 3. Reich’ta yaşayan ortalama insanların gerçek mücadelelerini aktarmaya odaklanan tarihsel bir direniş strateji oyunudur.

Paintbucket Games tarafından geliştirilip HandyGames tarafından yayıncılığı yapılan Through the Darkest of Times piyasaya ilk çıkış tarihi 2019 yılı oldu. Android, Microsoft Windows, Mac OS, Appstore platformlarında yerini almakta.

Android ve iOS fiyatı 7,99 $ olarak mobil piyasasına sunuldu.

Android versiyonu hakkında daha detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayınız.

iOS versiyonu hakkında daha detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayınız.

Oyun hakkında

Karanlık zamanlar korku ve risk demektir. Ulusal Sosyalistleri devriye gezerek, kendi bakış açılarına karşı halkın önünde duran insanları ararken yakalanma riski. Rejime karşı olduğumuz için Alman ordusu tarafından dövülme ve hatta öldürülme riski. Sevdiklerimiz de dahil olmak üzere her şeyi kaybetme riski. Biz böyle yaşıyoruz. Bu şekilde hayatta kalmaya çalışıyoruz. En karanlık zamanlarda.

1933’lerde Berlin’de küçük bir direniş grubunun, sıradan insanların, Yahudilerden Katoliklere ve Komünistlere, kenara çekilemeyen Vatanseverlere kadar öncüsünüz. Amacınız, rejimin küçük darbeleriyle başa çıkmak – Nazilerin insanlar arasında gerçekten neyin peşinde olduğu hakkında farkındalık yaymak, duvarlara mesajlar vermek, sabote etmek, bilgi toplamak ve daha fazla takipçi toplamak için broşürler bırakmak. Ve tüm bunlar gizli kalırken – rejimin güçleri grubunuzu öğrenirse, her üyenin hayatı büyük tehlike altındadır.

Trailer video

Video