reklam
PC HocasıOtomobilTOGG, Bu Sefer Otomobil Fabrikası için Paylaşım Yaptı
TOGG

TOGG, Bu Sefer Otomobil Fabrikası için Paylaşım Yaptı

TOGG, son teknoloji yerli otomobil tanıtımından sonra sessiz kalmadı. Yerli otomobil için sosyal medya paylaşımları devam ettiği gibi üretim tesisleri için de paylaşımlar yapılıyor.

Yakın zamanda Twitter’dan gelen son paylaşım, Bursa Gemlik bölgesinde kurulacak olan üretim fabrikası için son aşamaya yaklaşıldığını göstermiş oldu. Paylaşım hem bir bilgilendirme sağladı hem de bir mesaj verdi.

TOGG, tüm izinleri tamamladı

#YeniLigGemlik hashtagi ile yapılan paylaşım, fabrikanın inşaat izinlerini tamamladığını kanıtlamakta. 42 saniyelik video halinde yapılan paylaşımı görüntülediğimizde;

  • ÇED Raporunun alındığını,
  • Zemin Etütlerinin yapıldğını,
  • İmar izninin alındığını,
  • İnşaat Ruhsatının çıkarıldığını,
  • Teşvik belgesinin hazırlandığını


anlamış oluyoruz. Gerekli ne izin varsa alınmış ve inşaat için pürüzler giderilmiş. Paylaşımın bilgilendirme kısmı burası oldu. 5 kalemde izinler tamamlanmış. Fakat bir de mesaj verildiğini söyledik. İşte bu mesaj temel atma töreniyle ilgili.

Dünyada Ülkelerin Kişi Başına Düşen Araç Sayısı Ne Kadar?

Her şeyin hazır olduğu ve temel atma töreninin çok yakında olduğu söylenmesine karşın “şu tarih” denen bir tarih verilmedi. Ama paylaşım 18.07’de yapıldı. Bu da 18 Temmuz’da temel atma töreni olabilir ihtimallerini ortaya çıkardı. Şimdilik bu sadece bir mesaj gibi gözükmekte. Tarih belli olduğu zaman gerçeği anlayacağız. 🙂

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement