Turkcell’in Yıldız Tilbe’li Reklamı Neden Kaldırıldı ?

Turkcell tarafından geçtiğimiz hafta yayınlanan Yıldız Tilbe'li Anti-Sevgililer Günü şarkısı milyonlarca kez izlenmiş ve tüm sosyal medyada yayılmıştı. Ancak bu hafta Turkcell'in internet sitesinde ve YouTube kanalından kaldırıldığı görülüyor.

REKLAM NEDEN KALDIRILDI ?

Bianet tarafından yapılan haberde Turkcell konu ile ilgili açıklama yapmazken, Yıldız Tilbe manidar bir Tweet atarak duruma gönderme yaptığı görülüyor.

Yıldız Tilbe tarafından atılan tweette "hiç üzülmüyorum, ne üzülücem siz de üzülmeyin sevinin" ve "Dünya fani Allah baki, şükürler olsun Allah'a verdiklerine de veremediklerine de çook şükür." dedi.

Açıkçası Yıldız Tilbe tarafından atılan bu tweetin altında ne yatıyor bilmiyoruz ama bazı şeylerin sonradan alınan kararlar ile değiştiği ve bu kararların uygulandığı görülüyor.

turkcell-yildiz-tilbe
YILDIZ TİLBE'NİN TWEETLERİ HALA GÜNDEMDE

Yıldız Tilbe Temmuz 2014 tarihinde attığı bir tweette "Allah, Hitler'den razı olsun. Bunlara az bile yapmış ne kadar haklıymış adamcaz." ve "Bu Yahudiler'in sonunu gene müslümanlar getirecek Allah'ın izni ile az kaldı." demişti. Yayınlanan Turkcell reklamının da bu atılan tweetler ile ilgili olup olmadığı da araştırılıyor.

Turkcell'in web sitesine ve YouTube kanalına giriş yapmak istediğinizde "404 aradığınız sayfa bulunamadı" uyarısı veriliyor.

İlgili Etiketler