PC HocasıSosyal MedyaFacebookFacebook 12. Yaşına Arkadaşlık Günü Sürprizi İle Girdi

Facebook 12. Yaşına Arkadaşlık Günü Sürprizi İle Girdi

 

Facebook artık 12 yaşına girdi! Hal böyle olunca yeni yaş gününü verilere dayandırarak yenilikler ile açıkladı. Sosyal medya devi Facebook’u her ay 42 milyon insan ziyaret ediyor. Bu ziyaretçilerin %84‘ü ise mobil cihazlar aracılığı ile gerçekleştiriyor. Peki Facebook yeni yaş gününde ne gibi sürprizler hazırladı dersiniz ?

FACEBOOK’DAN ARKADAŞLIK GÜNÜ SÜRPRİZİ

Bugün Facebook hesabınıza girdiğinizde sizin için otomatik olarak hazırlanmış bir bildirim göreceksiniz. Bu bildirimde “Facebook arkadaşlık günü” başlığı yer alan ve arkadaşlarınızı otomatik olarak seçerek 30 saniyelik bir video hazırlayan etkinlik şimdiden çok tuttu. 

Facebook’a giriş yaptığınızda ise aşağıdaki ifade ile karşılaşıyorsunuz: “Arkadaşlık Günün Kutlu Olsun! Facebook’un 12. doğum gününde arkadaşlığı kutladığımız için, sen ve arkadaşların hakkında bu videoyu yaptık.”

facebook-arkadaslik-gunu
Friends Day olarak adlandırılan bu özel etkinlikte haber kaynağının en üstünde arkadaşlarınız ile olan hatıralarınızı öne çıkartarak hem paylaşma hem de video olarak görüntüleyebilme imkanı sağlayan video ile karşılaşıyorsunuz. Arkadaşlık Günü‘ne özel hazırlanan paketleri de ayrıca facebook.com/stickers adresinden indirebilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/facebook-12-yasina-arkadaslik-gunu-surprizi-ile-girdi-3925/ linkinden 28.10.2021 21:10:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad