reklam
PC HocasıHaberlerTwitter, Facebook ve WhatsApp çöktü mü?

Twitter, Facebook ve WhatsApp çöktü mü?

Bugün gelen geribildirimlere ve internet aramalarına göre, kullanıcılar Twitter, Facebook ve WhatsApp’deki hesaplarına erişmekte ve mesaj göndermede sıkıntı yaşıyor. Peki son durum nedir; Twitter, Facebook ve WhatsApp gerçekten çöktü mü?

Popüler sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarının başında olan WhatsApp, Facebook ve Twitter’da kullanıcılar bugün erişim sıkıntıları yaşamaya başladı.

Yukarıda görülebileceği üzere Almanya, İngiltere, İspanya, İtalya gibi ülkeler WhatsApp’ta sıkıntı çeken ülkeler arasında. Ülkemizde ise İstanbul’da büyük bir oranda veri yoğunluğu olduğunu görebilmekteyiz. Aynı şekilde; Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih SAYAN’ın yaptığı açıklamaya göre “WhatsApp, Facebook gibi sosyal medya servislerinde dünya çapınca olan bir sorun yaşanmakta olup, Türkiye’deki kullanıcılar da bundan dolayı etkilenmektedir”.

Disco Elysium sistem gereksinimleri nedir?

BTK açıklama yaptı mı?

BTK tarafından şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama gelmedi. BTK tarafından resmi bir açıklama geldiğinde güncel bilgileri sizinle paylaşacağız.

 

Etiketler