PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter, “Spaces” Adında Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor!

Twitter, “Spaces” Adında Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor!

 

Sosyal medya devlerinden Twitter’ın, katılımcıların özel “odalarda” veya alanlarda yalnızca sesli iletişim kurduğu ses tabanlı sosyal ağları olan Twitter Spaces’ı kullanıma sunmasının üzerinden yaklaşık 6 hafta geçti. Ağ hala sınırlı bir şekilde kullanıma sunuluyor ve yalnızca bazı kullanıcılar alan oluşturabiliyor, ancak herhangi bir iOS kullanıcısı davet edilen bir odaya katılım sağlayabilir.

Bununla birlikte, hiçbir Android kullanıcısı ağda yer alamıyor, ancak şirket müşteriyi bir Google Pixel cihazında test ederken gösteren aşağıdaki videoyu yayınladığından bu durum kısa süre içinde değişebilir.

Bununla birlikte, bozuk ekranlı olan Pixel cihazının durumunu göz önünde bulundurulduğunda, Android platformunun Twitter’ın birinci önceliği olmadığına dair bir takım varsayımlarda kolaylıkla bulunabiliriz. Özelliğin ne zaman sunulacağı, hangi işletim sistemlerini destekleyeceği gibi sorulara henüz yanıt olmayacağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twitter-spaces-adinda-yeni-bir-ozellik-uzerinde-calisiyor-108247/ linkinden 21.06.2021 19:06:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video