PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter’ın Üç Kıdemli Çalışanı İstifa Etti!

Twitter’ın Üç Kıdemli Çalışanı İstifa Etti!

   

Sosyal medya devlerinden Twitter‘ın geleceği belirsizliklerle dolu görünüyor. Elon Musk’ın şirketi satın almayı teklif etmesi sonrasında şirket tarafında radikal haberlerin gün yüzüne çıkması kaçınılmaz oldu. Musk’ın teklifi kabul edildikten sonra “spam ve sahte hesapların kapatılacağı” açıklaması gündeme hızlıca oturmuştu ve şu anda Musk’ın Twitter’ı alma süreci şu anda bekleme sürecinde.

Tabi ki şirket Elon Musk’a devredilince köklü değişiklikler yaşanacaktır lakin şu anda şirketin üç kıdemli ismi gönüllü olarak şirkette ki pozisyonlarından istifa ettiler.

Kimler istifa etti?

İstifa eden isimler arasında Veri Bilimi Başkanı Max Schmeiser, Ürün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcı Ilya Brown ve Twitter Hizmetinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Katrina Lane yer alıyor. Bloomberg’e açıklanan dahili notlara göre yaşanılan istifa bizzat gönüllü olarak gerçekleşmiş fakat bunun arkasında yatan gerçek sebep henüz bilinmiyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twitterin-uc-kidemli-calisani-istifa-etti-127638/ linkinden 05.07.2022 02:07:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video