PC HocasıTabletUcuz ve Tehlikeli Samsung Galaxy Tab J 2016

Ucuz ve Tehlikeli Samsung Galaxy Tab J 2016

   

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni Galaxy Tab serisine bir tablet daha ekledi. Ucuz fiyatı ve “iadre eder” teknik özellikleri ile yeni Galaxy Tab J 2016 modeli duyuruldu. Yeni tabletin teknik özellikleri ve piyasa satış fiyatı haberimizde.

GALAXY TAB J’DE NELER YENİ ?

7 inç ekran boyutuna sahip olan yeni Galaxy Tab J 2016 modelinde 1280 x 800 piksel ekran çözünürlüğü bulunuyor. Cihazda 1.5 GB RAM ve 8 GB depolama alanı bulunduğu için, yazımızın girişinde “idare eder” olarak vurgulamıştık. Aslına bakarsanız Tab J modeli tamamen “giriş” seviyeli kullanıcılar için üretilmiş.

Ek olarak tablette 8 megapiksel değerinde 1.9 diyarframa sahip arka kameranın yanı sıra, 2 megapiksel ön kamerası bulunuyor. Tablette her ne kadar Selfie kamerası var deseler de, bu kamera ile çok fazla bir performans beklememek lazım.

En önemli detaylardan birisi olan batarya kısmında ise Samsung cimri davranmadan Galaxy Tab J‘nin içerisinde 4000 mAh batarya yerleştirmiş. Bu cihazı 12 saat veya 1 gün rahatlıkla götürecektir. Tabii ki bu durum internet ve oyun oynamalara karşı değişkenlik gösterir.

samsung-galaxy-j-tablet
GALAXY TAB J FİYATI NE KADAR OLACAK ?

İlk olarak tabletin Tayvan piyasasında satılacağını söyleyelim. Türkiye’ye ne zaman geleceği belli olmayan tabletin piyasa satış fiyatı ise 185 dolar olacak. Renk seçenekleri arasında beyaz ve altın skalaları bulunurken, Türkiye’de en az 500-600 TL arasında bir satış rakamında satılacağını tahmin ediyoruz.

Samsung‘un yeni giriş seviyeli tableti Galaxy Tab J‘nin tüm teknik özelliklerini aşağıdaki karşılaştırma tablosundan inceleyebilirsiniz. Eğer bu aralar giriş seviyeli bir tablet arıyorsanız, Galaxy Tab J modeline bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ucuz-ve-tehlikeli-samsung-galaxy-tab-j-22067-12026/ linkinden 18.05.2022 20:05:10 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial