Valorant Gekko özellikleri

Valorant Gekko Özellikleri Neler?

  Google News

Riot Games, Valorant yapımı için duyurduğu ajanlarına bir yenisini daha ekledi. Firma kısa süre önce yaptığı duyuru ile beraber Valorant Gekko ajanını duyurdu. Yeni ajanın duyurulmasından sonra tabii ki Valorant tutkunlarının en çok merak ettikleri konu da yeni ajanın özelliklerinin neler olduğu konusu oldu. Yeni ajanı tercih edecek olan çok oyuncu olduğunu da düşünecek olursak, özellikler biraz daha önem kazanıyor.

Gelin daha fazla uzatmayalım ve söz konusu yeni ajanımız için sunulan özellikler neler buna detaylı olarak bakalım.

Valorant Gekko Ajanı Özellikleri

Sokak tarzıyla dikkat çeken yeni karakter, Los Angeles semalarından oyuna dahil oluyor. Tarzıyla dikkat çeken karakterin öncü bir rolde olacağını da belirtelim. Karaktere eşlik eden dostlarıyla beraber genel yeteneklerini ise hemen aşağıda sıralayabiliriz.

Valorant Gekko özellikleri

Mosh Pit

Bir bomba tarzında olan Mosh Pit, karakterin uzun menzilli silahları arasında gösterilebilir. Mosh Pit’i fırlattığınız zaman belli bir seviyeye kadar bölündüğünü göreceksiniz. Mosh Pit sonrasında atılan alanda patlıyor. Bölündüğü ve patlama gücü yüksek olduğu için de bir hayli etkili oluyor diyebiliriz.

Dizzy

Dizzy, düşmana doğrudan etki edecek özelliklere sahip. Dizzy’i kullandığınız zaman havaya yükseldiğini ve belli bir seviyeye kadar da rakiplere plazma yansıttığını görüyorsunuz. Tabii ki plazmanın rakipler tarafından da gözükmesi, rakiplerin kısa süreli kör olması anlamına geliyor.

Valorant Gekko özellikleri

Trash

Trash daha çok yakın temaslarda kullanılmak üzerine tasarlanmış diyebiliriz. Dondurucu bir etkiye sahip. Doğrudan rakibe ilerliyor ve rakibinin yanında oluşturduğu patlama ile rakibin hareketini kısıtlıyor.

Wingman

Spike çözebilen ve aynı zamanda Spike kurabilen Wingman, farklı saldırı modunda da kullanılabiliyor. Diğer bir saldırı modunda Wingman’ın etrafı dolaştığını ve düşmanları aradığını görüyorsunuz. Bulduğu düşmanların yanında kendini patlatan Wingman, böylece düşmanları sersemletme noktasında da etkili oluyor.

Valorant Gekko özellikleri bu şekilde sıralanabilir. Yanında getirdiği işlevsel arkadaşlarıyla Gekko, kesinlikle oyunda da ses getirecektir diye düşünüyoruz. Karakterin 7 Mart tarihinde yayınlanacak 6.04 güncellemesi ile oyuna ekleneceğini de belirtelim. Tanıtım videosunu da hemen yukarı ekleyeceğim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video