PC HocasıCep TelefonuVivo iQOO Neo6’nın Resmi Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Vivo iQOO Neo6’nın Resmi Görüntüleri Ortaya Çıktı!

   

Bir süredir hakkında sızıntıların ortaya çıktığı Vivo iQOO Neo6‘nın önümüzdeki Çarşamba günü resmi olarak tanıtılması bekleniyorken Çin’in en büyük çevrimiçi perakendecilerinden biri olan JD.com üzerinde hali hazırda listelendi. Özellikler ve fiyatlandırma konusunda halen bir bilgi fakat yok nihayet resmi görüntülere artık sahibiz.

iQOO Neo6, Siyah ve Deri Turuncu olmak üzere yalnızca iki renk seçeneğinde satışa çıkacak. Dört tarafı da düz bir yapıya sahip olan akıllı telefon OLED ekran paneli ile birlikte gelirken Ekran Altı Parmak İzi Tarayıcısına sahip olacak.

Akıllı telefon yazılım tarafında OriginOS Ocean kullanıcı arayüzüne sahip Android 12 işletim sistemi ile birlikte gelecek ve 6.62 inç boyutunda ekran ile gelecek. 80W hızlı şarj desteğine sahip 4.700 mAh kapasiteli bataryadan enerji alan akıllı telefonun diğer özelliklerini 7 gün sonra gerçekleşecek lansman etkinliğinde öğreniyor olacağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/vivo-iqoo-neo6nin-resmi-goruntuleri-ortaya-cikti-125998/ linkinden 28.05.2022 23:05:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial