PC HocasıCep TelefonuVivo T2x Resmi Olarak Tanıtıldı: Teknik Özellikleri Neler?

Vivo T2x Resmi Olarak Tanıtıldı: Teknik Özellikleri Neler?

   

Geçtiğimiz hafta hakkında bir takım bilgilerin internete sızdırıldığı Vivo T2x, resmi olarak tanıtıldı. Yüksek kapasiteli bataryadan enerji ve MediaTek’in Dimensity 1300 yonga setinden güç alan akıllı telefonun teknik özelliklerine gelin hep birlikte hızlıca göz atalım.

Akıllı telefon gücünü, 3,0 GHz işlemcili ve Mali-G77 grafik birimli MediaTek Dimensity 1300 yonga setinden alıyor ve bu yonga setini kullanan ilk vivo akıllı telefonu ünvanına sahip. Ön tarafta 6.58 inç boyutunda Full HD+ çözünürlüklü LCD ekran yer alırken 8MP çözünürlüğünde özçekim kamerası bulunuyor

Arka tarafa gelecek olursa kare kamera kümesi içerisinde 50MP çözünürlüğünde ana kamera ve 2MP çözünürlüğünde makro kamera yer alıyor.

Vivo T2x modeli; giriş seviyesi konfigürasyon olarak 8GB RAM ve 128GB Depolama Alanı seçeneği ile 240 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacakken 8GB RAM ve 256GB konfigürasyon seçeneği ile 270 Dolar fiyat etiketiyle, Siyah ve Mavi renk seçeneklerinde 6 Haziran’da satışa sunulacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/vivo-t2x-resmi-olarak-tanitildi-teknik-ozellikleri-neler-128022/ linkinden 14.08.2022 23:08:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video