PC HocasıOtomobilVolkswagen’in Yeni Elektrikli Aracı Microbus Görücüye Çıkıyor

Volkswagen’in Yeni Elektrikli Aracı Microbus Görücüye Çıkıyor

 

Otomotiv sektörünün devlerinden olan Volkswagen, emisyon krizini aşmaya devam ederken yeni elektrikli aracı Microbus görücüye çıktı. İlk olarak Volkswagen tarafından ilk görüntüsü yayınlanırken, ardından fuar görüntüleri de yayınlandı.

volkswagen-microbus-ilk

VOLKSWAGEN MICROBUS NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Emisyon krizi için toplamda 22 milyon dolar kredi çekecek olan Volkswagen, yeni araçlarını da üretmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta burada duyurduğumuz haberde Volkswagen kendisine ait lüks markalarını da satacağı gündeme gelmişti. Ancak bu haberimizde emisyon sorunundan çok Volkswagen firmasının üzerinde çalışıp ürettiği yeni elektrikli otomobiline değiniyoruz.

Alman devi yeni elektrikli otomobili Microbus‘ün ilk görüntülerini yayınladıktan 3 saat sonra fuar görüntüleri de ortaya çıktı. Biz de bu yeni araç ile ilgi görüntüleri beklerken, 2011 yılında üretilen Microbus‘a benzeyen Volkswagen Bulli galerisi hazırladık. Aracın yeni görüntüleri yayınlandıktan sonra galerimizde yeni görüntülere yer vereceğiz.

Microbus hakkında şuan için yeterli teknik bilgiler paylaşılmazken, son zamanlarda popülerlik kazanan elektrikli otomobiller, dev firmaların da gündemine düşmeye başladı. İlk olarak Tesla elektrikli otomobil üretimi için kolları sıvamıştı. Şimdi ise Volkswagen Microbus piyasaya çıkmaya hazırlanırken, ilk lansman Ocak ayı içerisinde Las Vegas’ta gerçekleşecek olan CES 2016 etkinliğinde olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/volkswagenin-yeni-elektrikli-araci-microbus-gorucuye-cikiyor-2282/ linkinden 16.06.2021 08:06:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • Microbus demelerinin özel bir nedeni var mi? Yani otobüsün küçük hali diyebilir miyiz?

  • Volkswagen artık ne yaparsa yapsın kolay kolay güven kazanamaz. Passat aracım vardı emisyon yüzünden piyasa çok fena dalgalanmaya başladı bu millet VW araçlarını çok fazla zarar ile satacaklar. Adamlar hala reklam derdinde 1 milyon aracını geri çağırdı firma biz ne kullanıcaz araç vereceklerine dair en ufak bir mesaj bile yok!

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video