Watch Dogs: Legion’dan İlk Büyük Güncelleme Geliyor

  Google News

Ubisoft, Watch Dogs: Legion‘ın çıkış sonrası ilk büyük güncellemesini bugün yayınlayacak.

Güncelleme 4.0 çevrim içi moda yeni görevler, kampanyaya yeni operatörler ekliyor.

Watch Dogs: Legion, DJ ve ilk müdahale ekibi çalışanı olmak üzere iki yeni oynanabilir karakter ekleyecek. DJ’in müzik ile düşmanların dikkatini dağıtma ve takım arkadaşlarının gücünü artırma yeteneği var. Oyuncular ayrıca operatörlerinin saçlarını ve dövmelerini güncellemeyle özelleştirebilirler.

Bu arada Watch Dogs: Legion Online‘da tüm oyunculara ücretsiz olan bir dizi yeni görev eklenecek. Çevrimiçi oyuncular, başkalarıyla oynayabilecekleri üç yeni çok parçalı ortak görev ve kendi başlarına üstesinden gelebilecekleri beş yeni solo görevde gelecek. Ayrıca çevrim içi mod da kullanılabilecek iki yeni drone eklenecek.

Season Pass sahiplerini ek olarak zihin kontrolü yeteneğine sahip yeni oynanabilir kahraman Mina Sidhu ve DedSec hikaye görevi Swipe Right’a sahip olabilecek. Ubisoft Toronto, Watch Dogs: Legion oyuncularının hem ücretsiz hem de premium içerik için önümüzdeki aylarda neler bekleyebileceğinin bir önizlemesini de verdi.

Haziran ayı sonlarında Season Pass sahipleri, hem kampanyada hem de Watch Dogs: Legion Online‘da tamamen oynanabilir karakterler olarak Aiden Pearce (ilk Watch Dogs’dan) ve Wrench (Watch Dogs 2) karakterlerinin beklenen geri dönüşünü görecek.

Güncelleme tanıtım video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video