PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Grup Konuşmalarında İstediğiniz Kişiyi Susturabileceksiniz!

WhatsApp Grup Konuşmalarında İstediğiniz Kişiyi Susturabileceksiniz!

WhatsApp
   

Meta’ya ait çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, geride bıraktığımız hafta, grup görüşmeleri sırasında kişileri sessize alma özelliği de dahil olmak üzere birçok yeni özelliğini kullanıma sundu. Diğer konferans uygulamaları konferans esnasında, konferans sahibinin tüm katılımcıları veya belirli kişileri susturmasına izin veriyor olsa da bireysel olarak her bir katılımcının dinlemek istemediği kişileri susturmasına olanak tanımıyor.

WhatsApp’ın kullanıma sundu bu yeni özellik, görüntülü aramalar esnasında en fazla sekiz kişinin ve sesli aramalarda en fazla 32 kişinin katılabildiği kalabalık toplantılarda daha iyi bir deneyim elde edilmesini sağlıyor olacak.

Bunlara ek olarak WhatsApp, artık bir grup görüşmesi sırasında belirli kişilere özel olarak mesaj göndermenize olanak sağlıyor. Zoom’dan alışık olduğumuz bu özelliğin WhatsApp gibi gündelik hayatımızda büyük bir yeri olan uygulamaya gelmesi gerçekten hayatı kolaylaştıracak bir hamle oldu diyebilirim.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-grup-konusmalarinda-istediginiz-kisiyi-susturabileceksiniz-128855/ linkinden 04.07.2022 22:07:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video