PC HocasıİnternetWinampp Yenilenen Tasarımı ile Geri Dönüyor!

Winampp Yenilenen Tasarımı ile Geri Dönüyor!

  arctis 7+  

Eski zamanların en popüler müzik çalarlarından bir tanesi geri dönüyor! Yeni Winamp, tamamen elden geçirilmiş bir deneyim ve bir müzik çalardan daha fazlası olmayı vaat ediyor.

Eski neslin adını duyunca duygulandığı, göz yaşlarına hakim olamadığı Winamp, web sitesini günümüzün tasarım anlayışına uygun olacak şekilde revize ediyor ve hayranların dinledikleri sanatçılarla bağlantı kurmasına fırsat tanıyan (makromusic gibi) yenilikçi bir platform üzerinde çalışmalar sergiliyor. Şirket ayrıca yeni bir logo da tasarladı.

Bahsettiğimiz bu sosyal platform tarafıyla ilgileniyorsanız şirket bir beta test olanağı da sağlıyor, deneyimlemek isteyen kişiler yalnızca adları, soyadları ve e-posta adreslerini kullanarak platforma kayıt olabilirler. Winamp ayrıca kullanıcıların her birinin kendilerine ait radyo programlarını yapmalarına, kendi podcastlerini yayınlamalarına olanakta tanıyacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/winampp-yenilenen-tasarimi-ile-geri-donuyor-120493/ linkinden 23.01.2022 04:01:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner