PC HocasıWindowsWindows 11 Yenilenen Ayarlar Menüsü ile Gelecek!

Windows 11 Yenilenen Ayarlar Menüsü ile Gelecek!

 

Dün akşam saatlerinde Amerika Birleşik Devletleri merkezli şirket Microsoft, Windows’un bir sonraki ana sürümü olan Windows 11‘i resmi olarak duyurdu. Windows 11, yeni Başlatma deneyimi, yeniden tasarlanmış görev çubuğu, tamamen yeni Microsoft Store, iyileştirilmiş Windows Update ve daha fazlasıyla birlikte geliyor. Etkinlik sırasında Microsoft, Dosya Gezgini, Ayarlar uygulaması ve diğer birkaç uygulamadan bahsetmedi.

Windows 11 tanıtım videosunda Microsoft, yaklaşmakta olan Ayarlar Kullanıcı Arayüzü hakkında bir görünüm verdi. Resimden de görebileceğiniz gibi Microsoft, Ayarlar Arayüzünü yeniledi ve Windows 10’daki mevcut Ayarlar Arayüzünden tamamen farklı görünüyor.

Windows 11 ile birlikte gelen yeni Ayarlar kullanıcı arayüzünü beğendiniz mi? Windows 10’daki mevcut Ayarlar uygulamasından memnun musunuz? Sizlerle bu konuyu yorumlarda tartışalım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/windows-11-yenilenen-ayarlar-menusu-ile-gelecek-114891/ linkinden 20.09.2021 14:09:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad