PC HocasıOyunXbox Series X ve Xbox Series S Türkiye Fiyatları Duyuruldu

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye Fiyatları Duyuruldu

Xbox Series X ve Xbox Series S
 

1 yıla yakındır gündemde olan yeni konsollar Xbox Series X ve Xbox Series S için sona geldik. Konsolların özellikleri açıklandı ve satışa çıkacakları tarih için duyuru geldi.

Bu gelişmelerden sonra çıkışını iple çektiğimiz oyun konsollarının Türkiye fiyatı da duyuruldu. Fiyatlara bakıldığı zaman anlıyoruz ki yeni nesil Xbox oyun konsolları, alırken düşündürecek.

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye fiyatı

Aslında konsolların yurt dışı fiyatları daha önce açıklandı ve uygun bulundu. Xbox Series S modeli 299 dolar, Xbox Series X modeli ise 499 dolar olarak açıklanmıştı.

Xbox Series X ve Xbox Series S

Fakat ülkemizde bunun yansıması biraz daha yüksek oldu. Yurt dışında çok uygun bulunmasına karşın Xbox Series S modelinin fiyatı ülkemizde 4.699 TL rakamını buldu. Aynı şekilde Xbox Series X konsollarının fiyatı ise 7.499 TL gibi bir fiyata çıktı.

Bu fiyatlarla özellikle Xbox Series X versiyonunun çok tercih edilmeyeceğini düşünüyorum. Ama bir de şöyle bir durum var ki PS5 konsolları da aşağı yukarı aynı rakama çıkacaktır. Sony’nin konsolu da çok ucuz olmayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xbox-series-x-ve-xbox-series-s-turkiye-fiyatlari-duyuruldu-90003/ linkinden 31.07.2021 12:07:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement