PC HocasıCep TelefonuXiaomi 12 Lite, Dört Farklı Renk Seçeneği ile Gelecek!

Xiaomi 12 Lite, Dört Farklı Renk Seçeneği ile Gelecek!

   

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi‘nin yeni nesil akıllı telefonlarından 12 Lite modeli yakın zaman içerisinde gerçekleştirilecek olan bir lansman etkinliğinde tanıtılıyor olacak ve şirket lansman öncesinde yayımladığı görseller ile akıllı telefonun en az dört renk seçeneği ile geleceğini belirtti; Yeşil, Mor, Pembe ve Gümüş.

Xiaomi, paylaştığı bir dizi tweet’te akıllı telefonu “tüy ağırlığı kadar ince tasarım” olarak nitelendirirken, “tarzınıza uyacak çeşitli renk seçenekleriyle” geleceğini vurguladı. Mevzubahis pazarlama görselleri ne akıllı telefonun tasarımı hakkında bir şeyler gösteriyor ne de bir teknik özellik belirtiyor.

Fakat uzun süredir internette dolaşan spekülasyonlara göre akıllı telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 778G yonga setinden alacak ve arka tarafta 108MP çözünürlüğünde ana kameranın yer aldığı üçlü bir kamera kümesi sunacak. Xiaomi 12 Lite, içerisinde barındırdığı bu donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 67W hızında şarj olabilen 4500 mAh kapasiteli bataryadan sağlayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-12-lite-dort-farkli-renk-secenegi-ile-gelecek-129742/ linkinden 12.08.2022 15:08:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video