PC HocasıCep TelefonuXiaomi 12 Lite, Geekbench’te Ortaya Çıktı: Teknik Özellikleri Neler?

Xiaomi 12 Lite, Geekbench’te Ortaya Çıktı: Teknik Özellikleri Neler?

   

Çin merkezli teknoloji üreticilerinden Xiaomi, amiral gemisi segmentindeki yeni nesil akıllı telefon ailesi Xiaomi 12’yi küresel olarak piyasaya sürdü ve ailede uygun fiyatlı, amiral gemisi düzeyinde olmayan bir Xiaomi 12X akıllı telefon bulunuyor olsa da şirket seriye yeni bir uygun fiyatlı akıllı telefon eklemek için Xiaomi 12 Lite üzerinde çalışmalar sergiliyor.

Şirketin üzerinde çalışmalar yürüttüğü akıllı telefon 2203129G model numarası ile Geekbench’te ortaya çıktı ve sonuçlara göre akıllı telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 778G yonga setinden alıyor ve 8GB RAM ile birlikte geliyor.

Geekbench sonuçları, aynı yonga setine sahip olan diğer akıllı telefonlarla uyumlu ve cihazın tek çekirdek performansı için aldığı puan 778 iken çoklu çekirdek için aldığı puan 2864, ayrıca cihaz kutudan çıktığı itibariyle MIUI 13 kullanıcı arayüzüne sahip Android 12 işletim sistemini çalıştıracak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-12-lite-geekbenchte-ortaya-cikti-teknik-ozellikleri-neler-125307/ linkinden 27.05.2022 16:05:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial