PC HocasıCep TelefonuXiaomi 12S için Lansman Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi 12S için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Geride bıraktığımız Mayıs ayında internete sızdırılan Xiaomi 12S için lansman tarihi nihayet belli oldu. Önümüzdeki hafta 4 Temmuz’da gerçekleştirilecek resmi lansman etkinliğinde akıllı telefon tanıtılıyor olacak. Xiaomi 12S serisindeki akıllı telefonlar ayrıca Leica marka lenslere sahip ilk Xiaomi telefon modellerinden bir tanesi olacak.

Sızdırılan görsellere bakacak olursak; Xiaomi 12S, Xiaomi 12S Pro ve Xiaomi 12S Ultra modelleri gizemli bir şekilde görünüyor. Yeşil renkli olan (12S Pro olduğu iddia edilen) model deri panele ve altın metal bir çerçeveye sahip olacak.

Xiaomi 12S başta olmak üzere serideki tüm modellerin teknik özelliklerini henüz ayrıntılı olarak bilmiyoruz fakat şirket 12S modelinin küçük boyutlu amiral gemisi seviyesinde bir akıllı telefon olduğunu belirtti. 12S Pro modeli ise 2022 yılının yeni amiral gemisi standartlarına sahip olduğu belirtildi. 12S Ultra ise, “mobil görüntüleme amiral gemisinin yeni zirvesi” olarak lanse ediliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-12s-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-129308/ linkinden 15.08.2022 00:08:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video