PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerXiaomi Band 7 için Avrupa Fiyatları Sızdırıldı!
Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Band 7 için Avrupa Fiyatları Sızdırıldı!

   

Çin merkezli teknoloji devlerinden Xiaomi, geçtiğimiz Mayıs ayında Çin pazarında Band 7 akıllı bilekliğini satışa sundu ve sporculara yönelik akıllı bilekliğin yakın zaman içerisinde küresel olarak satışa sunulması bekleniyorken bugün ortaya çıkan bir sızıntıda akıllı bilekliğin Avrupa bölgesi için fiyat etiketi sızdırıldı.

SnoopyTech isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan bir tweette doğrulanmamış bir bilgiye göre Band 7 50-60 Euro fiyat aralığında Avrupa’da satışa sunuluyor olacak.

Şirketin Band 6 akıllı bileklik modelinin şu anda Avrupa fiyatı 45.99 Euro ve yeni model yaklaşık olarak en tepe 14 Euro daha fazla fiyata satılıyor olacak. İçerisinde barındırdığı yeni teknolojiler ve iyileştirmeler göz önüne alındığında gerçekte makul bir fiyat. Bilekliğin ülkemizdeki fiyatının ne kadar olacağını şu anda bilmiyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-band-7-icin-avrupa-fiyatlari-sizdirildi-128636/ linkinden 28.06.2022 16:06:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video