PC HocasıCep TelefonuXiaomi Band 7 Pro ve Xiaomi Book Pro için Lansman Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi Band 7 Pro ve Xiaomi Book Pro için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Çin merkezli teknoloji üreticilerinden Xiaomi, 4 Temmuz’da 12S akıllı telefon ailesini duyuracağını resmi olarak doğrulamıştı fakat etkinlikteki tanıtılan tek yeni cihaz bu seri ile sınırlı olmayacak. Şirketin giyilebilir cihazlarından Xiaomi Band 7 Pro ve dizüstü bilgisayarlarından Xiaomi Book Pro 2022 modeli de aynı etkinlikte tanıtılıyor olacak.

Xiaomi Band 7 Pro, Siyah ve Altın olmak üzere iki farklı renk seçeneğinde gelecek ve normal Smart Band 7’ye kıyasla daha büyük bir ekran sunuyor olacak. Özelliklerine gelecek olursak olağan sağlık ve aktivite takibi hizmetlerini sunacak, şu anda giyilebilir akıllı cihaz ile ilgili fazla ayrıntıya sahip değiliz.

Xiaomi Book Pro 2022 ise 4K çözünürlüğe sahip 14 inç boyutundaki ekran ile birlikte gelen ince ve hafif bir notebook modeli olacak. Şirket, metal bir yekpare gövdeye sahip olacağını, USB Type-C bağlantı noktası ve 3,5mm kulaklık jakı girişi olduğunu gösteren bir takım görseller paylaştı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-band-7-pro-ve-xiaomi-book-pro-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-129421/ linkinden 16.08.2022 01:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video