reklam
Ana SayfaGiyilebilir TeknolojilerXiaomi Mi Band 4 Satış Sayfasında Gözüktü

Xiaomi Mi Band 4 Satış Sayfasında Gözüktü

Xiaomi Mi Band 4

Kısa süre sonra tanıtılması beklenen Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik model, AliExpress üzerinden beklenmedik bir şekilde satışa çıkarıldı.

Aslında bilekliklerin 11 Haziran gününde tanıtılacağı ve hemen sonrasında da satışa çıkacağı düşünülüyordu. Daha doğrusu gelen sızıntılar bu şekilde bir durum olduğunu gösteriyordu. Fakat Xiaomi Mi Band 4 için açılan satış sayfası, yeni akıllı bileklik modelinin ortaya çıkmasını sağladı.

Xiaomi Mi Band 4 Özellikleri Neler Olacak?

Satış sayfasıyla beraber merak edilen Mi Band 4 özelliklerine de ulaşma şansı bulmuş olduk. Yeni bileklik modelinde hemen hemen aynı tasarımın kullanılacağı fakat ekranların renkli olacağı görülüyor.

Yine yayınlanan özelliklere baktığımız zaman yeni modelin renkli ekranlarında 0.78 inçlik bir boyut sunulacak. Bunun yanında 240 X 120 piksel çözünürlük değerinin sunulduğunu görmek mümkün olacak. Ayrıca batarya kısmında da boyuta bağlı olarak biraz artış var. 135 mAh değerinde bataryaların kullanıldığını görmek mümkün olacak.

Xiaomi E-Kitap Okuyucu Çıkaracak

Xiaomi Mi Band 4

Daha başarılı bir kalp sensörüne sahip olduğunu ve müzik kontrolü gibi özelliklerinin bulunduğunu göreceğimiz bileklik modelinin hem NFC destekli hem de Bluetooth 5.0 destekli olacağı da dikkat çeken bilgiler arasında yer alıyor.

Bunun dışında aktivite takip özelliğinin nasıl farklar sunacağını tanıtım sonrasında göreceğiz. Son olarak bilekliğin fiyatının da 50 dolar olacağını ekleyelim. İlana göre ön siparişler 11 Haziran’da başlayacak ancak tüm dünya geneli için geçerli olup olmayacağı bilinmiyor.

Etiketler

Bugün En Çok Okunanlar