PC HocasıCep TelefonuXiaomi Poco F4, Geekbench’te Gözüktü!

Xiaomi Poco F4, Geekbench’te Gözüktü!

   

Çin merkezli teknoloji üreticisi Xiaomi’nin Poco F4 isimli yeni nesil akıllı telefonu daha öncesi bir tanesi FCC olmak üzere bir kaç sertifikasyon sitesinden onay alarak geçmeyi başardı ve şimdi ise Geekbench performans kıyaslama veritabanına uğradı.

Geekbench sonuçları, Poco F4’ün birkaç gün önce Çin pazarında piyasaya sürülen yenilenmiş bir Redmi K40S olacağına dair söylentilere destek veriyor. Bunun sebeplerinden başlıcaları Qualcomm’un Snapdragon 870 yonga setinden güç alması ve bir diğeri ise şirketin Çin pazarına özel telefonları küresel pazara tanıtırken yeniden adlandırma geçmişine sahip olması.

Ayrıca Geekbench’e göre akıllı telefon 8GB RAM ile birlikte gelirken işletim sistemi tarafında Android 12 işletim sistemini çalıştırıyor olacak. Tek ve çoklu çekirdek sonuçlarındaki puanlar ise Snapdragon 870 yonga setine sahip diğer telefonlarla uyuşuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-poco-f4-geekbenchte-gozuktu%ef%bf%bc-125141/ linkinden 27.05.2022 16:05:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial