PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerXiaomi Watch S1 Active için Lansman Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi Watch S1 Active için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi‘nin yeni nesil akıllı saati Watch S1 Active için lansman tarihinin 15 Mart olacağına dair bir takım söylentiler vardı ve şirket tarafından yapılan açıklama da bu bilgi doğrulandı. Xiaomi, 15 Mart itibariyle Xiaomi 12 serisiyle birlikte Xiaomi Watch S1 Active akıllı saatini tanıtacak.

Şirket, Xiaomi Watch S1 Active hakkında herhangi bir teknoloji özellik ya da tasarım ayrıntısı vermiyor fakat Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir görüntü akıllı saatin kayışlarının Beyaz, Mavi, Siyah, Turuncu, Sarı ve Yeşil olmak üzere altı farklı renk seçeneğinde olacağını gösteriyor.

Geride bıraktığımız Aralık ayında şirket, Çin’de Xiaomi Watch S1 akıllı saatini piyasaya sürdü fakat bunun 15 Mart etkinliğinde küresel olarak tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz belli değil. 15 Mart itibariyle küresel olarak tüm pazarlarda tanıtılacak olan ve uzun zamandır sızıntıları ortaya çıkan akıllı telefonlar hakkında resmi bilgi sahibi olacağız.

Gelişmeleri öğrenmek için PC Hocası’nı takipte kalmayı unutmayın.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-watch-s1-active-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-124802/ linkinden 28.05.2022 23:05:09 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial