PC HocasıTelevizyonXiaomi’den 55 inçlik Şeffaf Televizyon

Xiaomi’den 55 inçlik Şeffaf Televizyon

 

Akıllı telefon modelleri ve ilginç teknolojik ürünleri ile ismini duyuran Xiaomi bugün yeni televizyonu Mi TV LUX Transparent Edition‘ı duyurdu. Bu yeni transparan televizyon, 120 Hz yenileme hızına sahip 55 inçlik şeffaf OLED ekran ve 1 ms’lik daha hızlı tepkime süresine sahip.

Televizyon mükemmel ses deneyimi sunabilmek için Dolby Atmos teknolojisini içerisinde barındırıyor. Kullanıcı deneyimi konusunda ise içerisinde MediaTek 9650 amiral gemisi televizyon yonga setini içerisinde barındırıyor, renk skalası konusunda ise yüzde 93’lük oranda DCI-P3 kullanıyor.

Ayrıca Xiaomi, Mi TV Lux Transparent Edition için hazırladığı pazarlama görselleri ile insanların dikkatini büyüleyici bir biçimde üzerine çekiyor. Bu yeni şeffaf sürüm televizyon Çin’de 49.999 Yuan’a yani yaklaşık 7.200 Amerikan Doları’na satışa çıkacka.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomiden-55-inclik-seffaf-televizyon-88307/ linkinden 28.07.2021 16:07:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video