PC HocasıCep TelefonuYalnızca 100 Adet Üretilen Nothing Phone (1) Açık Artırmaya Çıkıyor!

Yalnızca 100 Adet Üretilen Nothing Phone (1) Açık Artırmaya Çıkıyor!

   

İnternet girişimcisi Carl Pei’nin yeni akıllı telefon projesi Nothing, Ar Basel fuarında Nothing Phone (1) olarak sergilendi ve şirket fuarda üretilen ilk 100 birimin StockX tarafından açık artırmaya çıkarılacağını ve tüm gelirin topluluk tarafından yönetilen bir fona aktarılacağını dile getirdi.

Bugün erken saatlerde başlayan açık artırma başlangıcından itibaren 48 saat sonra sona erecek ve yalnızca 100 kişi ilk üretim Nothing Phone (1)’a sahip olabilecek. StockX’te hesap açıp teklif veren herkes açık artırmaya katılım gösterebilir.

Açık artırma 156 Dolardan daha düşük bir fiyatla başladı fakat en yüksek teklif kısa sürede 2 bin dolara kadar yükseldi ve muhtemelen sizler bu yazıyı okurken yükselmeye devam ediyor ya da bitti. Nothing Phone (1) için lansman etkinliği 12 Temmuz’da gerçekleştirilecek bu nedenle şu anda akıllı telefonun teknik özellikleri başta olmak üzere bir çok ayrıntısını bilmiyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yalnizca-100-adet-uretilen-nothing-phone-1-acik-artirmaya-cikiyor-129006/ linkinden 28.06.2022 15:06:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video