Yeni Hyundai i10

Yeni Hyundai i10 Türkiye’de Satışa Çıktı! Fiyatları Nasıl?

  Google News

Kısa süre önce güncellenen satış listelerinden kaldırıldığını gördüğümüz Hyundai i10, güncel haliyle yeniden karşımıza çıktı. Yeni Hyundai i10 açıklanan son fiyat listesiyle beraber satış listelerine de girmiş oldu.

Makyajlanmış olan yeni yüzünün dışında belli başlı teknik konularda da farkları bulunan seri, biraz daha sportif bir yüz ile karşımıza çıkacak. Peki ya makyajlı otomobilin Türkiye fiyatlarında durum ne? Bakalım.

Yeni Hyundai i10 Türkiye Fiyatları Nasıl?

Gündüz sürüş farları ve standart olan aydınlatma takımında yapılan değişikliklerle dikkat çeken makyajlı seri, gövde rengi kısmında da 7 renk ile satışa sunuldu. Bu renklerin içerisinden 2 adedi makyajlı kasaya özel olarak hazırlanmış yeni renkler.

15 inç yeni jantlar, yenilenmiş olan ön ızgara, arka kısımda yenilenmiş logo gibi farkları da bulunan seri, teknolojik açıdan da biraz daha iyi.

Seride 4.2 inçlik LCD dijital gösterge ekranı, akıllı anahtar, 8 inç multimedya ekranı, dijital klima, şerit takip asistanı, önden çarpışma önleme asistanı ve diğer Hyundai Smart Sense teknolojileri dikkat çekiyor.

Yeni Hyundai i10

Gelelim aracın fiyatı kısmına. Yeni Hyundai i10, 3 farklı donanım seçeneğiyle satışa sunuldu. Motor kısmında da 1.0 litrelik motor ve 1.2 litrelik motor seçenekleri ile 5 ileri otomatik ya da 5 ileri manuel şanzıman seçenekleri karşımıza çıkıyor.

Giriş seviyesinde sunulan fiyat ise 615.000 TL olarak açıklandı. Versiyon bakımından en üst fiyat seçeneği ise 1.2 AMT modelinde karşımıza çıkıyor. Bu modelde fiyat 720.000 TL seviyesinde.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video