PC HocasıOyunYesterMorrow Kasım’da Çıkışını Yapacak

YesterMorrow Kasım’da Çıkışını Yapacak

 

YesterMorrow, Bitmap Galaxy tarafından geliştirilip Blowfish Studios tarafından yayınlanan bir 2D platform türüne sahip oyun çıkış tarihi verdi.

Oyun 5 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için çıkacak.

İçinde zaman çizelgeleri arasında seyahat ederken, pastoral geçmişi geri kazanma umuduyla var olan kıyamet sonrası dünyaya meydan okuyan Yui’ye katılacaksınız. Bunu yapın ve Yui’nin evini yok eden Gölgeleri yok etme şansı ön plana çıkacak – hepsi Everlight’ın gücü sayesinde; ona garip güçler veren mistik bir güç.

YesterMorrow boyunca, içinde zamanın akışını kontrol etmenin anahtarı olan gizemli kuleyi tamir etme görevi gerçekleşirken, dört farklı adayı geçerken, çağlar arasında gidip gelirken bulacaksınız.

Ayrıca sırları ve ipuçlarını aramak için saati geri döndürmeden önce enerji bombaları fırlatma, zamanı dondurma ve daha fazlasını kullanma becerisinden yararlanarak Gölgeler’e doğru savaşacaksınız. Güneş’i hak ettiği yere geri getirmeye ve Yui’nin ailesini karanlık bir kaderden kurtarmayı hedefleyeceksiniz.

Oyunun birde demosu mevcut. Demoyu indirip denemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yestermorrow-kasimda-cikisini-yapacak-90208/ linkinden 28.07.2021 23:07:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video