A101 Bu Kez iPhone 13 ve Apple Watch Ultra Satıyor

  Google News

Geçtiğimiz hafta A101 marketlerde iPhone 14 Plus serisi akıllı telefonların satışa sunulduğunu gördük. Resmi sitede geçerli olan fiyatların biraz daha altına fiyatlardan satış yapılmıştı. Bunun ardından şimdi de iPhone 13 ve Apple Watch Ultra serisi için satışların başlayacağı ortaya çıktı.

Fiyatları değerlendirdiğimiz zaman, yine resmi sitenin altında fiyatlarla satışın yapılacağını görüyoruz. Peki fiyatlar nasıl değişiyor?

A101 iPhone 13 Fiyatı ve Diğer Detaylar

Yayınlanan broşüre baktığımız zaman, iPhone 13 temel modelinin satışının yapılacağını görüyoruz. Temel model olmasına karşın depolama alanının 512 GB olarak belirlendiğini de ekleyelim.

Bu model için istenen fiyata gelince, fiyatın 32.999 TL olduğunu görmekteyiz. Apple’ın resmi sitesine baktığımız zaman, bu modelin fiyatı 35.899 TL. Çok büyük bir fark yok ama yine de mini bir avantaj sağlayabilir. Stoklar konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.

A101 iPhone 13

A101 Apple Watch Ultra Fiyatı ve Detaylar

Gelelim akıllı saat satışına. Apple Watch Ultra akıllı saat için de mini bir fiyat avantajı sunulmuş. Tabii ki bunu resmi sitede yer alan fiyatlara göre söylemek mümkün oluyor.

Baktığınız zaman Apple’ın en dayanıklı akıllı saati Ultra için istenen fiyat 25.999 TL. Apple’ın resmi sitesinde fiyata baktığımız zaman saat 27.999 TL ile satışta. Yine arada çok büyük bir fark yok ama resmi siteye göre bir karşılaştırma yapmak istersek, burada yine önemli bir avantaj söz konusu.

Her iki ürün için de satışlar 6 Nisan’dan itibaren başlamış durumda. Stoklarda vaziyetin ne olduğunu ise bilemiyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video