Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Acer V7500 Ev Sinema Projektörü Ön İncelemesi

Paylaş

silkroad gaminggentr

Tayvan merkezli laptop ve bilgisayar üreticisi olarak bilinen Acer, yeni ev ve sinema projektörü olan V7500‘ü kullanıcılara duyurdu. Bulunduğu ortama göre akıllı özelliği sayesinde görüntüyü en iyi hale getiren Acer’in yeni teknolojisi 3D filmlerde de sorunsuz 3D gösterimi sunuyor. Açıkçası bu özellikleri sıralarken en çok dikkatimizi çeken nokta burası oldu diyebilirim.

Bir diğer özellik olarak DynamicBlack™ teknolojisi içerikleri tek tek analiz ederek imaj kontrastını geliştiriyor ve lamba gücünü optimize ederek kullanıcıların deneyimi maksimum yaşayabilmesi için iyi bir performans sunuyor.

acer-v7500-projektor

KEYSTONE İLE YATAY YANSIMALAR

Acer V7500’de HV keystone düzeltme özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde projektörü yükselttiğinizde veya yan olarak yansıtmak istediğinizde bozulmaları otomatik olarak 30 dereceye kadar ayarlayabiliyor. Yani kullanıcı tarafından ekranın sağına, soluna, yukarısına veya aşağısına koymuş olsalar bile, görüntü dikdörtgen bir şekilde yansıtılıyor.

Güç tüketimi konusunda da cimri davranan Acer V7500, tüketimi %75’e kadar düşürerek tasarruf sağlatabiliyor. İçerisinde yer alan ExtremeEco ampül ömrü 7000 saat olarak vaat ediliyor. Bu da uzun yıllar ampül değiştirmeye gerek kalmadan kullanabilme imkanı sunuyor.

Kullanıcıların beğenisine sunulan yeni Acer V7500‘ün teknik özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

* LumiSense teknolojisi

* HDMI destekli 144 Hz hızında 24p Blu-Ray

* 1.36x yakınlaştırma seçeneği

* 1080p Full HD görüntü desteği

* Wireless bağlantı imkanı

* Dahili 10W Hoparlör

* ExtrameEco ampülü ile 7 bin saat garantisi

* Türkiye Fiyatı: 1199 Dolar

 

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

4 YORUMLAR

  1. Facebookta da gördüm çok hızlı dönüş yapıyorsunuz bu güzel bir artı ancak daha alınacak çok yol var bazı rakip olabilecek siteler ne yazık ki kendilerini bir b#k zannediyorlar ancak sizi begendim aceri de öneriyorum uzun zaman çalışmış birisi olarak, başarılar dilerim

  2. ben bi harfe basında birkaçtena daha ekliyor aynısında oyunlarda da bas çek yapıyor basılı tutarken bende neden boyle çozuk bilen varmı çıldırıcam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler